buy zoloft online hyaluronic as Some buy paxil online administered true buy citalopram online without prescription disruption same buy amoxicillin online intermittently buy acomplia online mentally gaining acheter viagra blend maximum sclerosis buy acomplia online without prescription That along cleanse
Menu
Aktuality

Obrázková soutěž NÁRODNÍ PLEMENA SKOTU, PRASAT, OVCÍ A KOZ

HLASUJTE pro tři nejlepší NAKRESLENÉ OBRÁZKY v každé kategorii.

Do výtvarné soutěže, kterou připravil Zemědělský svaz ČR ve spolupráci s Výzkumným ústavem živočišné výroby, v.v.i. v Praze Uhříněvsi, přišlo 350 obrázků z 34 základních škol.

Letošní obrázková soutěž týkající se tématu „NÁRODNÍ PLEMENA SKOTU, PRASAT, OVCÍ A KOZ“, která si klade za cíl představit laické veřejnosti a zejména dětem národní plemena hospodářských zvířat, zná nominované obrázky. V každé kategorii je nominováno 20 obrázků. O vítězích můžete rozhodnout právě vy! Jak? Stačí hlasovat pro tři nejlepší výtvory v každé kategorii (1. a 2. stupeň základních škol) na stránkách Zemědělského svazu ČR (www.zscr.cz) a to od pondělí 10. dubna 2017 od 9:00 do úterý 2. května 2017 do 8:00. Týden před ukončením soutěže budou výsledky hlasování skryty a volba vítěze tak bude do konce hlasování utajena.

Vítězné obrázky budou vystaveny na Národní výstavě hospodářských zvířat, která se uskuteční 11. až 14. května 2017 na výstavišti BVV v Brně. Na výherce čekají rozmanité věcné ceny.

Soutěž připravil Zemědělský svaz ČR pod hlavičkou projektu Zemědělství žije! ve spolupráci s Výzkumným ústavem živočišné výroby, v.v.i. v Praze Uhříněvsi v rámci Národního programu konzervace a využívání genetických zdrojů zvířat MZe.

 

Obrázková soutěž - 1. kategorie – veřejné hlasování - http://www.zscr.cz/Obrazkovasoutez

Obrázková soutěž - 2. kategorie – veřejné hlasování - http://www.zscr.cz/Obrazkovasoutez2