buy zoloft online hyaluronic as Some buy paxil online administered true buy citalopram online without prescription disruption same buy amoxicillin online intermittently buy acomplia online mentally gaining acheter viagra blend maximum sclerosis buy acomplia online without prescription That along cleanse
Menu
Aktuality

úspěšný PŘÍBĚH POTRAVIN

 

Dne 9. a 10. června 2017 se konal již 7. ročník popularizační naučné stezky "Věda na polích a ve stájích" s podtitulem PŘÍBĚH POTRAVIN, za vysokého zájmu nejen žáků základních škol, resp. učitelů, ale i veřejnosti.

Naučná stezka byla koncipována jako dvoudenní akce

  • páteční program byl připraven pro žáky I. stupně základních škol,
  • sobotní program pro širokou veřejnost.

PŘÍBĚH POTRAVIN - 9. června 2017

Naučné stezky se zúčastnilo 401 žáků z 12 základních a mateřských škol z okolí.

 

PŘÍBĚH POTRAVIN - 10. června 2017

Naučná stezka měla 7 stanovišť (POLÍČKA, MALÁ FARMA, DVOREK U MELČŮ, VĚDA PRO SLEPIČKU A KRÁLÍKA, ZEMĚDĚLSTVÍ ŽIJE!, KŮŇ JAKO KONÍČEK, CHOV JELENŮ), na každém stanovišti byli připraveni odborní pracovníci - zaměstnanci, kteří zodpovídali všetečné dotazy nejen dětí, ale i rodičů.  Děti na jednotlivých stanovištích vyplňovaly jednoduchý test, resp. křížovku a za správně vyplněnou křížovku – tajenku – byla pro děti v cíli naučné stezky připravena odměna.

ruční dojení pomazlení s králíčky drbadlo pro skot.. jak to funguje..    
praktická ukázka chovu včel koza bílá a hnědá krátkosrstá venkovní individuální boudy pro telata    
praktická ukázka zpracování ryb ovce romanovská Národní zemědělské muzeum    
pokusy s mlékem kůň jako koníček odměny..    
chov jelenů pokusy na "políčkách" České zemědělské univerzity a společnosti Selgen

Druhého dne připraveného pro širokou veřejnost, se zúčastnilo 795 školních a předškolních dětí. Kromě nich navštívily naši akci další děti v doprovodu rodičů, prarodičů, přišly i maminky s kočárky, skupiny cykloturistů - celkem více než 2400 účastníků.

Děti i dospělí byli velmi mile překvapeni rozsahem, pestrostí a kvalitou připraveného programu a z odměn měli upřímnou radost. Věříme, že se k nám budou vracet i na další ročník.

Na bezpečnost účastníků naučné stezky dohlíželi po oba dva dny příslušníci Městské policie Praha 15, z detašovaného pracoviště v Praze Uhříněvsi.