buy zoloft online hyaluronic as Some buy paxil online administered true buy citalopram online without prescription disruption same buy amoxicillin online intermittently buy acomplia online mentally gaining acheter viagra blend maximum sclerosis buy acomplia online without prescription That along cleanse
Menu
Kde nás najdete - Uhříněves

KDE NÁS NAJDETE...

Výzkumný ústav se nachází na jihovýchodním okraji Prahy v městské části Uhříněves.

GPS: 50°1'50.302"N, 14°36'18.802"E
Mapa Uhříněvsi

Příjezd od Prahy:
Pojedete-li od Prahy po výpadovce na Říčany, je to téměř na konci Uhříněvsi po levé straně hned za kostelem.
Příjezd po dálnici D1 ze směru od Prahy:
Za Prahou cca na 9,5 km (Exit 6) odbočit na Průhonice a Uhříněves. V Uhříněvsi na náměstí odbočit doprava na Říčany, po 300 m (za kostelem) doleva.
Příjezd po dálnici D1 ze směru od Brna:
Před Prahou odbočit na Říčany (Exit 11). V Říčanech odbočit na Prahu. Po necelých 6 km začíná Uhříněves. Silnice se mírně svažuje ke kostelu. Ještě před kostelem po pravé straně je hlavní vjezd do ústavu. Lze použít i exit 6 - blíže ku Praze, viz výše.
Příjezd od dálnice D5 (E50) ze směru od Plzně:
U Chrášťan (Třebonic) odbočit z D5 vpravo na Pražský okruh (R1, E48, E50), pokračovat přes Barrandov a Barrandovský most přes Vltavu po Jižní spojce (vnitřní městský okruh - E50, E48) až k mimoúrovňové křižovatce na Průmyslové. Zde odbočit vpravo na výpadovku na Říčany (Dolní Měcholupy, Uhříněves, Říčany, Kutná Hora). V Uhříněvsi téměř na konci obce hned za kostelem odbočíme doleva.
Příjezd městskou dopravou:
Metrem, trasou "A" na konečnou stanici Depo Hostivař. Zde přestoupit na městský autobus č. 264, 265, 266, 268, případně linky 364, 381, 382, 383, 387, 393 u nichž platí stejný tarif jako na ostatních městských linkách. Vystoupit na stanici "Uhříněves" (u kostela), linka 265 vystoupit na Novém náměstí, zde přestup (1 stanice) nebo 7 minut pěšky ve směru jízdy (ke kostelu).
Metrem trasou "C" na konečnou stanici Háje. Zde přestoupit na městský autobus č. 267 a vystoupit na zastávce Uhříněves. Pokračovat po hlavní ulici (ul. Přátelství) ke kostelu. Nad kostelem po levé straně je vstupní brána. Od metra z Hájů můžeme jet také autobusem 232, vystoupit na Novém náměstí a pokračovat proti směru jízdy ke kostelu.

Příjezd vlakem:
Vlakem do stanice Praha - Uhříněves (leží na trati 221) (spojení během dne zhruba každou půlhodinu) a dále městskou hromadnou dopravou - stanice Nádraží Uhříněves linka 232 (264, 364) nebo pěšky 3 minuty z nádraží do stanice Picassova (zde ostatní autobusové linky viz výše ).