Nabídka práce

Odborný pracovník se zaměřením na genetiku a šlechtění ovcí.

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i., Přátelství 815, Praha 10 Uhříněves vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo:

Náplň práce:
• plánování a vyhodnocování pokusů
• sběr údajů a zpracování údajů o hospodářských zvířatech
• publikování výsledků v odborných publikacích
• spolupráce s pracovníky zemědělské praxe a služeb
• přenos výsledků výzkumu a vývoje do praxe (publikace, přednášky, poradenství, aj.)

Požadavky:
• vzdělání zemědělského směru
• Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost práce v kolektivu
• Znalost cizího jazyka podmínkou
• Zájem o další vzdělávání se v oboru

Nabízíme:
• samostatnou a odpovědnou práci
• zaměstnanecké benefity
• platové ohodnocení dle získané kvalifikace a praxe
• místo výkonu práce Praha 10 Uhříněves

Bližší informace podá:  Ing. Michal Milerski, tel. 267009570, mobil 731650821
Přihlášky s profesním životopisem zasílejte na email