Vážení chovatelé,

dovolte mi, abych Vás seznámil s možností využívání poradenské činnosti Výzkumného ústavu živočišné výroby, v.v.i. v Praze Uhříněvsi. Poradenská činnost našeho ústavu je vedena ve dvou rovinách:

  1. pasivním poradenstvím - konzultace a poradenství telefonicky, písemně či on-line
  2. aktivním poradenstvím - nabízíme řešení konkrétních problémů přímo ve Vašich chovech

Můžete nás kontaktovat těmito způsoby:

on-line formulářem

Vyplňte krátký on-line formulář a náš poradce pro dané téma Vás kontaktuje Vámi požadovaným způsom.
(Preferovaný způsob kontaktu)

e-mailm

Vaše dotazy posílejte elektronicky prostřednictvím emailové pošty na adresu poradenstvi@nullvuzv.cz Na Váš emailový dotaz odpovíme v nejkratší možné době.

telefonicky

volejte na pevnou linku  267 009 638 (po až pá - od 9 do 16 hod.) nebo mobilní telefon 731 650 833 (bez omezení). Pokud nás nezastihnete, ozveme se Vám zpět.

poštou

Zašlete nám své dotazy písemně na adresu ústavu k rukám poradců uvedených níže.

/ Ing. Zdeněk Volek, Ph.D. (chov králíků)/ Ing. Michaela Engelmaierová, Ph.D. (chov drůbeže)
VÚŽV, v.v.i., Přátelství 815, 104 00 Praha - Uhříněves

Ing. Eva Václavková, Ph.D. (chov prasat)/ Ing. Radko Loučka, CSc. (silážování)
VÚŽV, v.v.i., Komenského 1239, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Pro zaslání dotazu poštou či e-mailem můžete také použít KONTAKTNÍ FORMULÁŘ k tisku. Nejrychlejším způsobem ale zůstává náš webový on-line formulář.

 

aktivní poradenství - řešení konkrétních problémů přímo ve Vašich chovech

Našim cílem je pomáhat tuzemským chovatelům v řešení jejich aktuálních problémů v chovech dojeného skotu, masného skotu, chovu koz a ovcí, prasat a drůbeže. Aktivní spolupráce s Vámi chovateli je pro nás velmi cenná, protože:

- pouze na základě znalostí aktuálních problémů Vás chovatelů, je možné cíleně navrhovat výzkumné úkoly a danou problematiku tak komplexně řešit,
- je možné vybrat oblasti, ve kterých je v současně době dostatek jak tuzemských, tak i zahraničních informací, avšak jejich přenos do chovatelské praxe je nedostačující.

Cílem poradenské činnosti VÚŽV je přiblížení se skutečným problémům chovatelů, navázání aktivní spolupráce s chovateli a firmami působícími v oblasti zemědělství a veterinářství.

Vážení chovatelé, věřím, že využijete námi nabízené možnosti poradenství a aktivní spolupráce, které budou přispívat k dobrým chovatelským a ekonomickými výsledkům Vašich podniků.

S poděkováním,

Stanislav Staněk

V rozhovoru s Ing. Stanislavem Staňkem, Ph.D. pro Zemědělec č. 39/2015 se můžete dočíst o nově zřízeném servisu VÚŽV - online poradně pro chovatele.
„PORADÍ I PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU“

VÚŽV v.v.i. > Poradenství