„U NÁS NA FARMĚ“ EXKURZE PRO DĚTI, ŽÁKY A STUDENTY

Prohlídka v provozu reálné farmy s průvodcem, s výkladem o tom, jak to na farmě chodí… a jak tady zvířata žijí. Výklad je vždy přizpůsoben věkové kategorii návštěvníků (od mateřských po střední školy). Program trvá 60 - 90 min. 
NA  EXKURZE MÁME NA FARMĚ V NETLUKÁCH VYČLENĚNY ČTVRTKY, ABY MOHLA ZVÍŘATA TAKÉ ODPOČÍVAT. 🙂   NA FARMĚ JELENOVITÝCH JE TERMÍN DLE DOHODY.
Velikost skupin je tvořena s ohledem na věk dětí, maximálně však 30 návštěvníků. Po dohodě lze vzít dvě skupiny v rámci jedné exkurze.

SKUPINKY DO 15 OSOB 900 Kč
SKUPINKY 16 - 30 1 150 Kč
AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ COVID -19/EXKURZE PRO ŠKOLY A VEŘEJNOST

OMLOUVÁME SE, ALE EXKURZE PRO ŠKOLY A VEŘEJNOST JSOU OD 22.11. 2021 POZASTAVENY Z DŮVODŮ NEPŘÍZNIVÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE.

 

KOORDINÁTOR: dostalova.anne@nullvuzv.cz , tel. 267 009 532

 

ODBORNÉ EXKURZE A ŠKOLENÍ

Odborné exkurze pro studenty odborných učilišť, středních, vyšších a vysokých škol zemědělských a veterinárních oborů. Odborné exkurze jsou poskytovány bezplatně.

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ COVID -19/ ODBORNÉ EXKURZE A ŠKOLENÍ

  • účast maximálně takového počtu osob, aby bylo možné dodržet rozestupy 1,5 m (výjimku tvoří žáci / studenti jedné třídy),
  • zajistit maximální možnou cirkulaci vzduchu (intenzivní větrání),
  • prokázání se certifikátem o dokončeném očkování či prodělanou nemocí covid-19 ne starší 180 dnů. PCR test negativní je uznán pouze v případě osoby do 18 let či osoby s kontraindikací. KONTROLU BEZINFEKČNOSTI PROVÁDÍ ORGANIZÁTOR AKCE - PRACOVNÍK VÚŽV,
  • evidence účastníků akce se uchovává 30 dnů.
KOORDINÁTOR: dostalova.anne@nullvuzv.cz , tel. 267 009 532

 

 

     NA FARMU NETLUKY SE DOSTANETE MHD – zastávka NETLUKY – 209, 229, 366 nebo pěšky ze zastávky UHŘÍNĚVES