Informace k připravovaným akcím

 • Věda na polích a ve stájích – Příběh potravin

  Věda na polích a ve stájích – Příběh potravin

  V letošním roce, stejně jako v minulých letech, se Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i připravoval na realizaci popularizační akce, dvoudenní naučné stezky pro žáky základních škol a širokou veřejnost „Věda na polích a ve stájích – PŘÍBĚH POTRAVIN“. I  přes nepříznivou epidemiologickou situaci organizátoři stále doufali, že se 10. ročník Příběhu potravin zrealizuje. […]
 • Sedmdesátiny Výzkumného ústavu živočišné výroby

  Sedmdesátiny Výzkumného ústavu živočišné výroby

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. v Praze Uhříněvsi si v letošním roce připomíná 70 let od svého založení. K tomuto jubileu připravujeme v průběhu roku řadu akcí – webinářů, seminářů, konferencí a prezentací, na kterých si budeme toto významné výročí připomínat.
 • Aktuální otázky chovu prasat

  Aktuální otázky chovu prasat

  Zveme Vás na webinář na téma “Aktuální otázky chovu prasat z pohledu výzkumu, chovatele, veterinárního lékaře, výživáře, producenta vepřového masa a biosecurity”. Webinář připravuje Česká technologická platforma pro zemědělství ve spolupráci s Výzkumným ústavem živočišné výroby, v.v.i. a uskuteční se 29. dubna 2021 od 9,00 hodin.
 • Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat

  Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i., oddělení genetiky a šlechtění hospodářských zvířat, Vás zve na on-line seminář Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat, který se uskuteční ve čtvrtek 25. března 2021 od 9:30. Seminář se uskuteční na platformě Zoom. Každý registrovaný účastník obdrží odkaz na připojení. Seminář představí široké veřejnosti současné výsledky výzkumu oddělení […]
 • Pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”

  Pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”

  Oddělení genetiky a šlechtění hospodářských zvířat Výzkumného ústavu živočišné výroby, v.v.i v Praze Uhříněvsi připravuje pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”, který se bude konat ve dnech 24. – 25. května 2021 v konferenčním centru Floret v Průhonicích u Prahy.
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme