Informace k připravovaným akcím

 • Přijďte s námi oslavit Den Země a 25 let Toulcova dvora!

  Přijďte s námi oslavit Den Země a 25 let Toulcova dvora!

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. se stal součástí oslav 25. let Toulcova Dvora! Na jednom z patnácti stanovišť  budeme prezentovat výchovně vzdělávací aktivitu Škola na farmě,  s programem „Příběh krávy Žofky“ aneb …když ji dobře nakrmíš, dobře i podojíš….Přijďte si vyzkoušet jak se ručně dojí, rozpoznat plemena skotu, poskládat puzzle, nebo se dozvědět, […]
 • Zveme Vás na Národní výstavu hospodářských zvířat do Brna

  Zveme Vás na Národní výstavu hospodářských zvířat do Brna

  Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2019 bude konat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost ve dnech 12. až 15. května 2018 na brněnském výstavišti.  Připravujeme expozici Národního centra pro genetické zdroje zvířat, kterou najdete v pavilonu F.
 • Zvířata v infračervené části spektra

  Zvířata v infračervené části spektra

  Zveme Vás na výstavu Ivany Knížkové a Petra Kunce do Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Výstavu můžete zhlédnout od 30. dubna v budově děkanátu v Malé galerii vědeckého obrazu v 1. patře budovy.
 • Vliv kvality objemných krmiv na produkční ukazatele u skotu

  Vliv kvality objemných krmiv na produkční ukazatele u skotu

  Zveme Vás 11. až 12. dubna 2019 do Hotelu Skalský Dvůr na odborný seminář „Vliv kvality objemných krmiv na produkční ukazatele u skotu“. Seminář je pořádán za podpory Ministerstva zemědělství ČR při České technologické platformě pro zemědělství, ve spolupráci s VŠOH Brno s.r.o., EURO BAGGING s.r.o, NutriVet s.r.o. a LINAGRI s.r.o.
 • ŠKOLA NA FARMĚ

  ŠKOLA NA FARMĚ

  Jiř čtvrtým rokem realizuje Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. na farmě v Netlukách výchovně vzdělávací projekt ŠKOLA NA FARMĚ, jehož cílem je seznámit žáky populární formou se základy chovu velkých hospodářských zvířat, zejména skotu a prasat. Program je realizován každotýdenně v jarním a podzimním cyklu, a to vždy ve čtvrtek od 9 do 12 hodin.
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme