Informace k připravovaným akcím

 • Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu

  Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu

  Zveme Vás 26. června 2019 do Hradíšťka pod Medníkem. Ve spolupráci s Českou technologickou platformou pro zemědělství připravujeme seminář „Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu“. 
 • Věda na polích a ve stájích – PŘÍBĚH POTRAVIN

  Věda na polích a ve stájích – PŘÍBĚH POTRAVIN

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i., Selgen, a. s. a Česká zemědělská univerzita v Praze organizuje již 9. ročník popularizační akce, naučné stezky pro děti, rodiče, ale i žáky základních škol „Věda na polích a ve stájích“ s podtitulem PŘÍBĚH POTRAVIN. Naučná stezka je koncipována jako dvoudenní akce, páteční program je vyhrazen pro první stupeň základních […]
 • Zveme Vás na Národní výstavu hospodářských zvířat do Brna

  Zveme Vás na Národní výstavu hospodářských zvířat do Brna

  Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2019 bude konat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost ve dnech 12. až 15. května 2018 na brněnském výstavišti.  Připravujeme expozici Národního centra pro genetické zdroje zvířat, kterou najdete v pavilonu F.
 • Přijďte s námi oslavit Den Země a 25 let Toulcova dvora!

  Přijďte s námi oslavit Den Země a 25 let Toulcova dvora!

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. se stal součástí oslav 25. let Toulcova Dvora! Na jednom z patnácti stanovišť  budeme prezentovat výchovně vzdělávací aktivitu Škola na farmě,  s programem „Příběh krávy Žofky“ aneb …když ji dobře nakrmíš, dobře i podojíš….Přijďte si vyzkoušet jak se ručně dojí, rozpoznat plemena skotu, poskládat puzzle, nebo se dozvědět, […]
 • Zvířata v infračervené části spektra

  Zvířata v infračervené části spektra

  Zveme Vás na výstavu Ivany Knížkové a Petra Kunce do Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Výstavu můžete zhlédnout od 30. dubna v budově děkanátu v Malé galerii vědeckého obrazu v 1. patře budovy.
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme