Informace k připravovaným akcím

 • Zveme Vás do Českých Budějovic na mezinárodní agrosalón Země živitelka 2019

  Zveme Vás do Českých Budějovic na mezinárodní agrosalón Země živitelka 2019

  46. ročník nejnavštěvovanější zemědělské výstavy  Země živitelka 2019 s podtitulem Výzvy českého zemědělství, začíná ve čtvrtek 22. srpna 2019. Zveme Vás do pavilónu T1, prezentačního stánku výzkumných ústavů Ministerstva zemědělství. Výzkumný ústavu živočišné výroby, v.v.i. Vám poskytne odborné informace včetně informačních materiálů, bude prezentovat výsledky aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje.
 • Mezinárodní workshop „RESEARCH IN PIG BREEDING“

  Mezinárodní workshop „RESEARCH IN PIG BREEDING“

  Již šestnáctý ročník mezinárodního workshopu Research in Pig Breeding se uskuteční ve dnech 24. a 25. října 2019 v příjemném prostředí penzionu Pod Rozhlednou ve Vrbici. Workshop pořádá oddělení chovu prasat v Kosteleci nad Orlicí.
 • Prvky precizního zemědělství v chovu hospodářských zvířat

  Prvky precizního zemědělství v chovu hospodářských zvířat

  Zveme Vás do Uhříněvsi na odborný seminář „Prvky precizního zemědělství v chovu hospodářských zvířat“. Seminář pořádáme dne 12. srpna 2019 ve spolupráci s Českou technologickou platformou pro zemědělství.  Přivítáme i zahraničního hosta prof. Chuncheng Xu, s přednáškou „Precizní farmaření v Čínské lidové republice“.
 • ŠKOLA NA FARMĚ

  ŠKOLA NA FARMĚ

  Jiř čtvrtým rokem realizuje Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. na farmě v Netlukách výchovně vzdělávací projekt ŠKOLA NA FARMĚ, jehož cílem je seznámit žáky populární formou se základy chovu velkých hospodářských zvířat, zejména skotu a prasat. Program je realizován každotýdenně v jarním a podzimním cyklu, a to vždy ve čtvrtek od 9 do 12 hodin.
 • Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu

  Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu

  Zveme Vás 26. června 2019 do Hradíšťka pod Medníkem. Ve spolupráci s Českou technologickou platformou pro zemědělství připravujeme seminář „Genomika a šlechtění na zdravotní znaky u dojeného skotu“. 
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme