Informace k připravovaným akcím

 • Aktuální problémy ve výživě skotu, zejména konzervace objemných krmiv v návaznosti na precizní zemědělství

  Aktuální problémy ve výživě skotu, zejména konzervace objemných krmiv v návaznosti na precizní zemědělství

  Zveme Vás na semináře a workshop k aktuálním problémům ve výživě skotu, zejména konzervace objemných krmiv v návaznosti na precizní zemědělství do Jaroměřic, Palačova, Poličky a Rapotína. Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. je spolupořadatelem těchto odborných setkání s chovateli.
 • ŠKOLA NA FARMĚ

  ŠKOLA NA FARMĚ

  Jiř čtvrtým rokem realizuje Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. na farmě v Netlukách výchovně vzdělávací projekt ŠKOLA NA FARMĚ, jehož cílem je populární formou seznámit žáky se základy chovu velkých hospodářských zvířat, zejména skotu a prasat. Program je realizován každotýdenně v jarním a podzimním cyklu, a to vždy ve čtvrtek od 9 do 12 hodin.
 • Termosvět zvířat

  Termosvět zvířat

  Zveme Vás na výstavu termoobrázků Ivany Knížkové a Petra Kunce do Brna. Výstava „Termosvět zvířat“ se uskuteční ve dnech 18.února až 31.března 2019 v prostorách Výzkumného ústavu veterinárního lékařství v Brně – Medlánkách.
 • Inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u prasat

  Inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u prasat

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i., pracoviště chovu prasat v Kostelci nad Orlicí, pořádá ve spolupráci se společností Chovservis a.s. Hradec Králové ve dnech 18. až 20.2.2019 odborný kurz pro odbornou činnost se specializací  „INSEMINACE A VPRAVOVÁNÍ EMBRYÍ INSEMINAČNÍ TECHNIKOU U PRASAT“.
 • Semináře, konference, workshopy a výstavy v roce 2019

  Semináře, konference, workshopy a výstavy v roce 2019

  V roce 2019 pro Vás připravujeme semináře, konference, workshopy, pozveme Vás na zajímavou výstavu termoobrázků.
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme