Informace k připravovaným akcím

 • Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat

  Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat

  Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i., oddělení genetiky a šlechtění hospodářských zvířat, Vás zve na on-line seminář Aktuální směry ve šlechtění hospodářských zvířat, který se uskuteční ve čtvrtek 25. března 2021 od 9:30. Seminář se uskuteční na platformě Zoom. Každý registrovaný účastník obdrží odkaz na připojení.
 • Pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”

  Pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”

  Oddělení genetiky a šlechtění hospodářských zvířat Výzkumného ústavu živočišné výroby, v.v.i v Praze Uhříněvsi připravuje pracovní seminář “Imunogenetika a šlechtění hospodářských zvířat na odolnost k chorobám”, který se bude konat ve dnech 24. – 25. května 2021 v konferenčním centru Floret v Průhonicích u Prahy.
 • Veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA se uskuteční v roce 2022

  Veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA se uskuteční v roce 2022

  Mezi plánované a připravované akce Výzkumného ústavu živočišné výroby, v. v. i. byla v roce 2021 i aktivní účast na mezinárodním veletrhu TECHAGRO na brněnském výstavišti.  V důsledku přetrvávající nepříznivé epidemické situace a vládních opatření, která neumožňují realizaci plnohodnotného veletrhu se vedení Veletrhů Brno a.s. dohodlo s partnerskými oborovými svazy na zrušení veletrhů TECHAGRO, SILVA […]
 • V roce 2021 pro vás připravujeme webináře, konference, výstavy, akce pro veřejnost

  V roce 2021 pro vás připravujeme webináře, konference, výstavy, akce pro veřejnost

  Rok 2020 byl ve „znamení korovanirové epidemie“, některé plánované aktivity byly zrušeny, jiné se uskutečnily formou webinářů, videokonferencí, některé akce jsme odložili na rok 2021. Připravili jsme pro vás souhrnný plán všech akcí, které plánujeme v roce 2021 uskutečnit.
 • Genetické zdroje: Klíč k zemědělské rozmanitosti – výstava online

  Genetické zdroje: Klíč k zemědělské rozmanitosti – výstava online

  Národní zemědělské muzeum v Praze pro Vás připravilo online výstavu Genetické zdroje: Klíč k zemědělské rozmanitosti. Jednadvacet informačních panelů je věnováno problematice uchovávání genetických zdrojů v zemědělství. Výstavu připravilo Ministerstvo zemědělství společně s koordinátory Národního programu konzervace a využívání genetických zdrojů rostlin, zvířat a mikroorganismů, tedy Výzkumným ústavem rostlinné výroby, v.v.i., Výzkumným ústavem živočišné výroby, […]
VÚŽV v.v.i. > Praxe > Připravujeme